Foto van de maand Fotogroep Perspectief

Zoals elke maand hebben de leden van Fotogroep Perspectief tijdens het bespreken van de foto’s van de laatste fototocht, een foto van de maand gekozen. De fototocht ging naar de bollenvelden bij Stad aan het Haringvliet. Met de bollenteler waren er afspraken gemaakt over het rondlopen tussen de bollen. Terwijl de berichten uit de bollenstreek verhaalden over file’s toeristen en afgesloten velden, waren de leden van Perspectief hier de enigen. Bij het bespreken van de foto’s bleek wel dat men er over het algemeen voor had gekozen de bollenvelden niet op de geijkte manier in beeld te brengen. Favoriet onderwerp was dan ook de foute tulp tussen de anderen. Geen wonder dus dat ook de foto van de maand dit als onderwerp had. Terwijl voor de bollenteler dit juist het minst intressante is. Peter Moerkens, lid vanaf het eerste uur van onze club, ging deze maand  met de eer strijken. Fotogroep Perspectief is een bijzonder actieve club, met maandelijks een fototocht of een thema. Ook zijn er werkavonden waar heel veel activiteiten ontplooit worden, zoals lezingen en cursussen. De volgende lezing is op 23 mei en wordt gegeven door René Weterings, met als onderwerp “onderwaterfotografie”. De volgende fototocht vindt plaats op 17 juni en gaat naar de Biesbosch. Terwijl er ook nog het thema “water” is deze maand. De bedoeling is water op een zo’n creatief mogelijke manier in beeld te brengen.Wil je wat meer weten over onze club kom dan gerust eens een avondje op bezoek. Kijk voor de bijzonderheden op de website www.fotogroepperspectief.nl

mei 2017 Peter