Door: Leen kalkman

Foto’s maken natuurlijk. En dat bleek helemaal niet makkelijk. In de schemering met veel storende lampen en ook nog heel veel beweging. Een uitdaging was het zeker, er werd dan onderling veel over sluitertijden, diafragma’s en iso waarden gepraat. Maar op de clubavond waar deze foto’s besproken zijn bleken er toch verrassende resultaten te zijn. Met name de beweging was door heel veel leden treffend in beeld gebracht. Sommige leden zijn ook nog in bewerkingsprogramma's gedoken om de resultaten te verbeteren. Het is in onze club geheel vrij of je de foto’s puur of bewerkt aanbiedt, maar als je bewerkt hebt dan wel even vertellen wat en hoe zodat ook anderen er van kunnen leren. Het volgende project wat we gaan aanpakken is avondfotografie in Heusden. Gelukkig rennen de gebouwen en bruggen niet heen en weer zodat je in alle rust je foto’s kan maken. Op 8 november gaan we deze foto’s dan weer bespreken en natuurlijk een foto van de maand kiezen. Deze maand viel de eer te beurt aan Win Verhoeve, met zijn kermisfoto. Er is op www.fotogroepperspectief.nl nog veel meer te zien en te lezen over onze club. Schroom niet als je een keertje de sfeer wil komen proeven, maar neem contact op met onze secretaris Ger van Duuren. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bel 076-5932674.WimVerhoeve